25 000 złObiekt na wynajemSzczecin, Golęcino
wolnostojący budynek biurowo-magazynowy
849 m2 Pow. działki: 3,610 m2
Symbol
403080
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
25 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
GOLĘCINO
Powierzchnia całkowita
849, 00 m2
Powierzchnia działki
3 610, 00 m2
Rok budowy
1935
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
WENTYLACYJNA, ALARMOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Na wynajem wielofunkcyjna nieruchomość znajdująca się na dzielnicy Golęcin w Szczecinie.

Budynek ma potencjał na różnorodne działalności gospodarcze. Idealnie nadaje się zarówno na prowadzenie przedszkola, domu pomocy społecznej, domu opieki, biura, stomatologii czy też hotelu. Budynek ma przygotowany biznesplan na prywatną klinikę medyczną.

Nieruchomość składa się z dwóch poziomów naziemnych oraz jednego poziomu podziemnego przystosowanych do użytku. W budynku znajduje się poddasze, które można zaadoptować na dodatkowe pomieszczenia użytkowe. Na każdym piętrze znajdują się osobne toalety.

Budynek mieści się na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni ok 3069m2. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking na sześć aut oraz pod budynkiem garaż. Wokół budynku znajduje się wiele nasadzeń. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji ogrodu czy placu zabaw.

Budynek przeszedł termomodernizację, cały budynek został ocieplony w budynku znajdują się okna PCV.
Woda oraz ogrzewanie z pieca gazowego.

Do kwoty najmu trzeba doliczyć VAT.

Niepowtarzalne miejsce na biznes.

Zapraszam na prezentacje


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19