8 500 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
!Top! Wynajem Lokalu 133m2 z wejściem z ulicy
133 m2 Parter
Symbol
CIE24011
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
8 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
133, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1900
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta najmu lokalu o pow. 133 położonego przy jednej z bardziej pożądanych ulic miasta Szczecin, wejście prosto z ulicy.

Czynsz najmu 8500zł netto
Przy najmie długoletnim bez żadnych dodatkowych opłat.
Lokal położony nieopodal Top miejsca Deptak Bogusława, Centrum Handlowe Kupiec, sklep typu Żabka, Bank PKO, ulica bardzo ruchliwa.
Nieruchomość idealnie nadaje się pod aptekę, biuro ubezpieczeniowe, salon kosmetyczny, usługi gastronomiczne: piekarnię, kawiarnię, winiarnię,
jak i wiele innych o podobnej tematyce.
Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia z wejściem z ulicy, kilu mniejszych pomieszczeń, dwóch toalet, zaplecza socjalnego, wnętrze w bardzo dobrym stanie, do delikatnego odświeżenia.
Miejsce godne polecania, dostępne od zaraz.

Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19