750 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
SZCZECIN LOKAL NA PARTERZE NA WYNAJEM KOŁO SĄDU
15 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
CIE24031
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
750 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Ulica
Kaszubska
Powierzchnia całkowita
15, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1980
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
INNA
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferujemy bardzo dobrą ofertę lokalu na wynajem w znakomitej lokalizacji blisko sądu . Lokal w całości ma 62 m 2. Składa się z 3 dużych gabinetów, jednego pomieszczenia przejściowego oraz toalety. Pokoje mają po około 15/20 m 2 wyposażone są w meble, na oknach są rolety , na podłogach panele. Do wynajęcia w całości lub dowolna ilość pomieszczeń. Lokal idealnie nadaje się pod każdego rodzaju działalność biurową, ale również usługową lub medyczną.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19