1 500 złLokal na wynajemSzczecin, Prawobrzeże
Świetnie zlokalizowany lokal na wynajem w Dąbiu
22 m2 Parter Pokoi: 2
Symbol
419017
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
22, 44 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1950
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaoferować na wynajem lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji prawobrzeża. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, na cichej części osiedla Dąbia. Prezentowany lokal zajmuję powierzchnię użytkową około 23m2. Składa się z następujących pomieszczeń: sala sprzedażowa, zaplecze wraz z WC. Na wyposażeniu lokalu: regały, szafki, stojaki na żywność są w cenie lokalu. Lodówki nie są w stałym wyposażeniu sklepu - istnieje możliwość ich wynajęcia. Dodatkowo przy wejściu zamontowana jest klimatyzacja elektryczna. Przed wejściem do budynku znajduje się spory parking. Usytuowany na parterze, posiadający dużą witrynę sklepową. Lokal znajduje się przy dość ruchliwej ulicy, wejście od ulicy.

Koszty utrzymania:
- czynsz najmu 1500zł (do lekkiej negocjacji)
- czynsz administracyjny ( czynsz do TBS ) 160zł w tym woda zimna, wywóz śmieci
- dodatkowe opłaty za media, takie jak: prąd (woda oraz ogrzewanie lokalu za pomocą grzałki elektrycznej).
- kaucja 1500zł

Lokal jest wolny do wynajęcia od zaraz. Klucze w biurze.
Nie czekaj, aż ktoś Cię uprzedzi!!!

Polecam i zapraszam na prezentację!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19