395 000 złDziałka na sprzedażSzczecin, Gumieńce
Super działka budowlana- 1954 m2 ! Gotowiec!
Pow. działki: 1,954 m2
Symbol
411628
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
395 000 PLN
Cena za m2
202 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
GUMIEŃCE
Powierzchnia działki
1 954, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, BRAK GAZU, PRĄD W DRODZE
       Oferta sprzedaży działki nieopodal Szczecina o pow., 1954 m2. 
 Działka  z warunkami zabudowy. Jest wydane pozwolenie na budowę na dom wg projektu " Dom w szmaragdach II " wizualizacje dołączone do zdjęć w ofercie.  Projekt  może być zamienny według własnego upodobania. Gotowiec!
 Bardzo dobry dojazd do centrum Szczecina, do Gumieniec około 6min, do Mierzyna, a także szybki dojazd do Przecławia. W pobliżu  znajduje się  szkoła, sklep, komunikacji miejskiej.  Nieopodal Centrum Handlowe Ster, sklepy takie jak : Biedronka, Lidl, Netto, B1.  Niewątpliwie miejsce pod zabudowę domu dla licznej rodziny, bardzo mili sąsiedzi, okolica spokojna, teren zielony, w pobliżu wybudowanych kilka domów. Na działce jest już gotowe ogrodzenie i elektryczna brama wjazdowa oraz wybrukowany wjazd na drogę powiatową, z którą graniczy działka. Skrzynka elektryczna przed działką. Wodociąg doprowadzony do działki. Utwardzona droga dojazdowa do miejsca posadowienia budynku. Odprowadzenie ścieków jest przewidziane do zbiornika na szambo. Na ogrodzenie, bramę, wodociąg, wjazd, wyrównanie działki, projekty i przygotowanie wszystkiego do budowy zostały poniesione koszty w wysokości 150 tyś zł.
Wymagane odstępne do ustalenia. 

Cena 395 000 zł 
Zapraszam serdecznie do kontaktu 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19