340 000 złDziałka na sprzedażStare Czarnowo,
Super Działka 3400mkw
Pow. działki: 3,400 m2
Symbol
400391
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
340 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Miejscowość
STARE CZARNOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
3 400, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ

Oferta sprzedaży działki o pow. 3400 mkw

Duża działka poza miastem, cisza, spokój, idealne miejsce na budowę domu rodzinnego. Nieopodal Puszcza Bukowa.
Szybki dojazd do prawobrzeża Szczecina 7min autem.
Do centrum miasta Szczecin 15min, przy drodze wjazdowej przystanek autobusowy. Działka bardzo urokliwa, kaskadowa, nachylona w kierunku południowym. Posadzona wysoko, jeden z najwyższych punktów okolicy od Puszczy Bukowej.
Na działce znajdują się drzewa owocowe tj wiśni, śliwy, jabłoni, czereśni oraz Sosny, Świerki, Brzozy, Dęby co niewątpliwe jest jej atutem i dodaje uroku. Bardzo przyjazny teren.

Ustanowiony plan zagospodarowania. Teren przeznaczony na działki budowlane i gospodarstwa nie mniejsze niż 2000m2. Około 50m od działki przy drodze znajdują się media. Woda, prąd, gaz. Na działce jest przydomowa oczyszczalnia ścieków - pojemnik i rury rozprowadzające.
Cena 100mkw
Miejsce godne polecenia.
Zapraszam na prezentację.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19