750 000 złObiekt na sprzedażTucze,
Stolarnia z wyposażeniem + cześć mieszkalna
803 m2 Pow. działki: 3,658 m2
Symbol
404845
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
750 000 PLN
Cena za m2
934 PLN
Miejscowość
TUCZE
Powierzchnia całkowita
803, 01 m2
Powierzchnia działki
3 658, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2000
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Obiekt usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3.658 m2, położonej przy głównej drodze w miejscowości TUCZE (5 km - Dobra; 30 km - Łobez), nad jeziorem WOŚWIN.
Dojazd drogą asfaltową. W miejscowości znajduje się kościół i sklep spożywczy.
Ostatnie przeznaczenie to stolarnia plus wydzielona, duża część mieszkalna, ale z powodzeniem  można zmienić przeznaczenie nieruchomości.
W części przeznaczonej pod produkcję znajdują się maszyny stolarskie, jest też wiata przeznaczona na magazynowanie.
Na część mieszkalną składa się: kuchnia, łazienka, dwa pokoje, korytarz. Pietro (do wykończenia) to otwarta przestrzeń z dużym tarasem.
Do części mieszkalnej przylega garaż (do wykończenia)
Obiekt w trakcie modernizacji.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19