40 000 złDziałka na sprzedażStepniczka,
STEPNICA 1207 M2 IDEALNA POD REKREACJĘ
Pow. działki: 600 m2
Symbol
400954
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
40 000 PLN
Cena za m2
67 PLN
Miejscowość
STEPNICZKA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
600, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNO-BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Zapraszam na prezentację działki zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Stepniczka w pobliżu Zalewu Szczecińskiego gdzie znajduje się plaża oraz nowoczesna marina, dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonały dojazd do Szczecina oraz ościennych miast jak Goleniów czy Wolin. Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiednich działek o łącznej powierzchni 1207 m2. Dostępne media to woda i energia elektryczna. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19