80 000 złDziałka na sprzedażStepniczka,
STEPNICA 1207 M2 IDEALNA POD REKREACJĘ
Pow. działki: 1,207 m2
Symbol
396924
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
80 000 PLN
Cena za m2
66 PLN
Miejscowość
STEPNICZKA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 207, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNO-BUDOWLANA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Zapraszam na prezentację działki zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Stepniczka w pobliżu Zalewu Szczecińskiego gdzie znajduje się plaża oraz nowoczesna marina, dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonały dojazd do Szczecina oraz ościennych miast jak Goleniów czy Wolin. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1207 m2. Dostępne media to woda i energia elektryczna. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19