180 000 złDziałka na sprzedażDobra,
SPRZEDAŻ DZIAŁKA DOBRA SZCZECIŃSKA
Pow. działki: 1,161 m2
Symbol
407152
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
180 000 PLN
Cena za m2
155 PLN
Miejscowość
DOBRA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 161, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., GAZ
Na sprzedaż działka o powierzchni 1161m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, media w drodze. Bardzo ładna, malownicza okolica. W pobliżu granicy polsko-niemieckiej. Na dzień dzisiejszy dostępna jest energia elektryczna w drodze przy działce, brak kanalizacji-szambo, brak wodociągu-własne ujęcie wody.A plot of land for sale with an area of 1161m2 intended for single-family housing. No zoning plan, media on the way. Very nice, picturesque neighborhood. Near the Polish-German border. As of today, electricity is available on the way to the plot, no sewage system - septic tank, no water supply - own water intake.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19