3 500 000 złDom na sprzedażSławoszewo,
Rezydencja Dworek Sławoszewo
716 m2 Pow. działki: 19,773 m2 Pokoi: 5 łazienek: 3 Garaż Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
423394
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
3 500 000 PLN
Cena za m2
4 888 PLN
Miejscowość
SŁAWOSZEWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
716, 00 m2
Powierzchnia działki
19 773, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
385, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
DWOREK
Rok budowy
2001
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
3
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
SOLAR
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Do sprzedania nietuzinkowa rezydencja położona na dwu hektarowej działce otoczonej otuliną prywatnego lasu. Nieruchomość wybudowana w formie dworku z prywatnym basenem jeziorkiem oraz domkiem dla gości. Całość domu wybudowana w 2001 roku z bloczków firmy Fortis pokryta dachówką cementową. Okna PCV z szybami antywłamaniowymi w kolorze palisander. CO i CW własne gazowe + wspomaganie poprzez baterie solarne. Zamontowana instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,5 kWh co w całości pokrywa zapotrzebowanie w energie elektryczną całego domu. Na 716 m powierzchni całkowitej składają się: hol, WC, trzy sypialnie, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, trzy łazienki razem z WC, pomieszczenia gospodarcze, pralnia, pokój relaksu z sauną, garaż trzy stanowiskowy z kanałem. 113- metrowy salon z wyjściem poprzez system panoramicznego okna przesuwnego typu HS na duży taras i zejście do basenu. Kominek w salonie + kominek z grillem za tarasie ogrodowym. Basen o wymiarach 12x5, woda z własnego ujęcia ze studni ogrzewana poprzez maty solarne oraz pompę ciepła. Całość poddasza użytkowego wielkości 288 m2 do dodatkowego zagospodarowania. Obok domu znajduje się 70 m2 całoroczny domek dla gości (salon +sypialnia + kuchnia +łazienka). Część ogrodowa wyposażona w system automatycznego podlewania z własnej studni głębinowej. Całość posesji zagospodarowana 30-sto letnim drzewostanem z wkomponowanym zarybionym stawem. Dwa lata temu została wymieniona na zupełnie nową oczyszczalnia biologiczna dla całej posesji. Rezydencja dla osób cenionych prywatność spokój i komfort. Zapraszamy na prezentację opisywanej rezydencji. Chcesz się poczuć luksusowo to zapraszam do osobistej weryfikacji i kontaktu z maklerem prowadzącym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19