6 600 złLokal na wynajemSzczecin, Słoneczne
Powierzchnie biurowe/handlowe od 60-400m2 Szczecin
265 m2 Piętro: 1
Symbol
399302
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 600 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
SŁONECZNE
Powierzchnia całkowita
265, 30 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
CENTRUM HANDLOWE
Rok budowy
2005
Materiał ścian
MIESZANY
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Piętro
1
Liczba pięter
1
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w rozpoznawalnej części w prawobrzeżnej części Szczecina. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Duży ogólnodostępny parking na ponad 200 samochodów.

Oferowane powierzchnie idealnie nadają się zarówno na sklep, showroom, biuro czy miejsce dla szeroko pojętej branży entertainment. W centrum znajduje się ok. 20 salonów w tym uznane marki międzynarodowe.

Budynek wyposażony jest w windy towarowe i osobowe, rampy rozładunkowe, dostęp do światłowodowego Internetu oraz monitoring.
Możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni magazynowych w zależności od potrzeb.
Czynsz najmu, w zależności od powierzchni lokalu kształtuje się od 25 zł/m2 do 35 zł/m2 netto + opłata na utrzymanie części wspólnych 8zł/m2 oraz media.

Dostępne są również inne powierzchnie użytkowe od 60m2 do 400m2.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19