1 790 złLokal na wynajemSzczecin, Pomorzany
Pomieszczenie biurowe Pomorzany!
45 m2 Piętro: 1
Symbol
417729
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 790 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
POMORZANY
Powierzchnia całkowita
45, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1930
Materiał ścian
MIESZANY
Piętro
1
Liczba pięter
7
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową.
Lokal na 1 piętrze składa się z 2 pokoi biurowych (ok. 12m2 oraz 22 m2) z wspólnego korytarza. Toaleta dostępna na piętrze.
Ogrzewanie miejskie w cenie.
Najemca oprócz czynszu najmu, opłaca również czynsz administracyjny ok. 75,- zł miesięcznie (zawiera sprzątanie części wspólnych) oraz wodę, prąd zgodnie ze wskazaniami liczników.
Wymagana kaucja 2.200,-zł.

Lokal w dobrym standardzie.

Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19