739 000 złDom na sprzedażPrzemocze,
Piękny dom w urokliwej okolicy
286 m2 Powierzchnia działki (m2): 1,070 m2 Pokoi: 6 Garaż Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
355707
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
739 000 PLN
Cena za m2
2 584 PLN
Miejscowość
PRZEMOCZE
Powierzchnia całkowita
286, 00 m2
Powierzchnia działki
1 070, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
286, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2018
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Liczba pokoi
6
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Źródło c.w.
PALIWA STAŁE
Instalacje
ELEKTRYCZNA
Garaż
Taras
Do sprzedania duży energooszczędny wolno stojący dom o pow 286 mkw w stanie podwyższonym deweloperskim z wbudowanym dwustanowiskowym garażem na działce 1070 m2. składający się z dużego i obszernego salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.
Na piętrze są 4 pokoje z jednym balkonem od frontu oraz dwiema łazienkami.

Ogrzewanie podłogowe na dwóch poziomach. Instalacja elektryczna,TV oraz wod-kan Tynki wewnętrzne gipsowe pomalowane na biały kolor. Budynek ocieplony styropianem grubości 15cm, tynk silikonowy barwiony w masie - kolor biały, podbitka kolor biało-szary, rury spustowe - kolor grafitowy, parapety granitowe.

Działka ogrodzona uporządkowana i przygotowana do posiania trawy. Kostka ozdobna polbrukowa, podjazd do garażu i ścieżka do drzwi wejściowych budynku, wokół budynku i na tarasie. Ogrodzenie ozdobne frontowe,brama i furtka.

Zbiornik na szambo betonowy wkopany 15m3, kanalizacja deszczowa rozprowadzona dookoła domu zgodnie z projektem budowlanym, dodatkowo został wykonany drenaż dookoła domu.

Gorąco polecam z uwagi na doskonałą lokalizację w cichej i spokojnej miejscowości blisko natury, z zarazem bardzo dobrym dojazdem ,,Chociwelką"
do prawobrzeżnych dzielnic Szczecina.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19