125 000 złDziałka na sprzedażŁęgi,
Pięknie położone działki w Łęgach
Pow. działki: 3,061 m2
Symbol
279611
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
125 000 PLN
Cena za m2
41 PLN
Miejscowość
ŁĘGI
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
3 061, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Do sprzedaży 2 działki położone w miejscowości Łęgi , około 16 km od Szczecina, niedaleko jeziora Świdwie , w pobliżu lasu. Miejsce bardzo urokliwe , wokół cisza i spokój . Dojazd drogą " Na Świdwie", częściowo utwardzoną.
Wokół powstają już piękne siedliska ,jednak dla przedmiotowych działek nie można otrzymać na chwilę obecną warunków zabudowy ze względu na brak sąsiedniej zabudowy.
Ze względu na niską cenę należy traktować zakup jako inwestycję na przyszłość.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19