2 323 500 złObiekt na sprzedażStargard,
Perełka w województwie Zachodniopomorskim!
585 m2 Pow. działki: 793 m2
Symbol
422268
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 323 500 PLN
Cena za m2
3 971 PLN
Miejscowość
STARGARD
Powierzchnia całkowita
585, 15 m2
Powierzchnia działki
793, 00 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Polecam wyjątkową perełkę w województwie Zachodniopomorskim! Ofertę stanowi wyjątkowy budynek z przeznaczeniem hotelowym.

Przedmiot sprzedaży stanowi kamienica o powierzchni użytkowej 585,15m2, kubatura budynku to 3246m3, natomiast powierzchnia zabudowy to 224m2. Budynek ma trzy kondygnacje, jest podpiwniczony, wolnostojący, posadowiony jest na działce o powierzchni 793m2. Zbudowany w technologii tradycyjnej z cegły pełnej.

Budynek składa się z 20 pokoi, większa część z łazienkami, istnieje możliwość adaptacji poddasza.
Na parterze wydzielona jest recepcja, sala konsumpcyjna, zaplecze biurowe oraz gastronomiczne.

Ogrzewanie centralne gazowe, kotłownia przeszła gruntowną modernizację, wyposażona jest w dwa kotły z buforem ciepła. Jest możliwość także podłączenia budynku do sieci ciepłowniczej miejskiej.

Jest możliwość adaptacji wnętrza na inne niż hotelowe.

Unikatowa lokalizacja (ścisłe centrum miasta), duży potencjał inwestycyjny oraz niepowtarzalna architektura obiektu to główne atuty prezentowanej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację i szczegółowe zapoznanie się z oferowaną nieruchomością.

uwaga: podana cena jest kwotą netto.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19