4 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Perełka - lokal do wynajęcia w centrum Szczecina
160 m2
Symbol
396330
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
160, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
2
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia lokal o powierzchni 160 m2 położony w samym centrum Szczecina, w drugiej linii zabudowy al. Wojska Polskiego. "Za zakrętem" Deptak Bogusława i zrewitalizowana ul. Jagiellońska oraz rozpoczynające się prace związane z rewitalizacją odcinka al. Wojska Polskiego przy której znajduje się ta nieruchomość. Doskonała lokalizacja dla biznesu gastronomicznego. Lokal wcześniej funkcjonował jako pub i jest przystosowany do tego typu działalności. Umiejscowiony w przyziemiu budynku z 1930 r. Rozkład pomieszczeń, ceglane sklepienia i filary stwarzają ogromne możliwości do jego ciekawej i klimatycznej aranżacji. Na lokal składa się duże, otwarte pomieszczenie z barem o długości 5,5 m i możliwością podziału na dedykowane pomieszczenia, np. sala ze stolikami, sala do tańca itp. Wydzielone są także pomieszczenia na szatnię, palarnię, zaplecze socjalne i 2 toalety. Ogrzewanie miejskie, rozliczane procentowo w stosunku do zużycia cełego budynku. Media (prąd) rozliczane według zużycia na podstawie licznika. Polecam ze względu na doskonałą lokalizację i atrakcyjną cenę.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19