750 000 złDom na sprzedażCisewo,
OKAZJA dom wolnostojący w Cisewie 4km od J.Miedwie
139 m2 Pow. działki: 500 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Garaż Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
433554
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
750 000 PLN
Cena za m2
5 396 PLN
Miejscowość
CISEWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
139, 00 m²
Powierzchnia działki
500, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
137, 00 m²
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2025
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Źródło c.w.
POMPA CIEPŁA
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA
Garaż
Taras
Wyjątkowa okazja ! Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, Gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój i cisza są Twoimi sąsiadami.



Inwestycja składać się będzie z 23 domów wolnostojących. Pierwszy etap to budowa 4 domów. Termin oddania pierwszego etapu, grudzień 2025 rok. Finalnie będzie to osiedle zamknięte.

Nieruchomość o powierzchni 137 m2, usytuowane będą na działce o powierzchni około 500 m2.


Na powierzchnię użytkową składają się:


Parter:

- Salon z jadalną, aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na taras

- Gabinet

- Łazienka z wc

- Kotłownia

- Hol


Pietro:


- Jasna, przestronna sypialnia z garderobą

- 2 sypialnie

- Łazienka

< b> Na piętrze istnieje możliwość naniesienia zmian pod klienta.


Dom w stanie deweloperskim wyposażony w nowoczesną pompę ciepła, dodatkowo elewacja ocieplona 20 cm styropianem grafitowym, co zapewnia optymalne izolowanie termiczne.



Dom wybudowany z najwyższej klasy materiałów, z zachowaniem precyzji i staranności na każdym etapie realizacji.


W ramach wyposażenia domu znajduje się:


- Przydomowa oczyszczalnia ścieków

- Rolety antywłamaniowe, elektrycznie sterowane

- Okna trzyszybowe

- Drzwi wejściowe docieplone, antywłamaniowe w kolorze antracytowym

- Kompleksowa instalacja alarmowa oraz monitoring, co podnosi poziom bezpieczeństwa

- Wyprowadzona instalacja pod oświetlenie ogrodu

- Rekuperacja

- Stacja ładująca do aut elektrycznych

- Przed budynkiem chodnik, podjazd, taras oraz drogi dojazdowe wewnętrzne wyłożone kostką brukową

- Działka ogrodzona, brama wjazdowa automatycznie sterowana, domofon.

Do budowy domu zostaną wykorzystane materiały najwyższej jakości.

Świetna lokalizacja.

W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, przystanek BUS oraz SKM. 4 km od Jeziora Miedwie, 15 km do prawobrzeżnej części Szczecina.

Nie czekaj dłużej z decyzją. Zarezerwuj swój wymarzony dom już dziś.











Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19