7 999 000 złObiekt na sprzedażKobylanka,
Obiekt o wielu możliwościach położony 1 km od S10
295 m2 Pow. działki: 997 m2 Pokoi: 4
Symbol
432138
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
7 999 000 PLN
Cena za m2
27 119 PLN
Miejscowość
KOBYLANKA
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
294, 96 m²
Powierzchnia działki
997, 00 m²
Rok budowy
2019
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesny obiekt o wielu możliwościach przeznaczenia.

Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy drodze głównej w Kobylance w odległości niecałego kilometra od zjazdu z S10. W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne przedsiębiorstwa, zabudowa mieszkaniowa oraz stacja paliw.

Obiekt składa się z 2 połączonych ze sobą części

A. część murowana o pow. użytkowej ok. 80 m2 składającej się z 2 poziomów

Parter
- wiatrołap ok. 2,5 m2
- korytarz z 3 mniejszymi pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok. 10 m2,
- toalety ok. 7 m2
- kuchnia ok. 12 m2
- pomieszczenie o powierzchni ok. 20 m2 z wejściem na pierwszy poziom


Piętro
- pomieszczenie ok. 17 m2
- pomieszczenie z aneksem kuchennym o pow. ok. 19 m2
- toalety ok. 4 m2


B. część w konstrukcji szkieletowej stalowej ze ścianami z płyt warstwowych ognioodpornych z wypełnieniem PIR

- pomieszczenie główne o powierzchni ok. 200 m2 z bramą wjazdową szer. 4m, wys. 3m
- toaleta ok. 4 m2
- kotłownia ok. 13 m2
- antresola funkcjonująca jako szatnia oraz zaplecze dla personelu.

Obiekt spełnia wymogi przeciw pożarowe ze względu na rodzaj prowadzonej działalności. Jest także pozwolenie na prowadzenie działalności gastronomicznej oraz przystosowane do tego zaplecze.

W części murowanej ogrzewanie gazowe, w hali ogrzewanie nadmuchowe elektryczne.

W budynku zamontowana instalacja fotowoltaiczna na starych warunkach, zasilająca cały obiekt z nadwyżkami.

Wiele możliwości wykorzystania obiektu oraz jego bardzo atrakcyjna lokalizacja tworzą tą ofertę wyjątkową i niepowtarzalną.

Zapraszam na prezentację!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19