12 402 złObiekt na wynajemSzczecin, Żelechowa
477 m2 Parter
Symbol
408842
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
12 402 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŻELECHOWA
Powierzchnia całkowita
477, 00 m2
Rok budowy
1970
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
WENTYLACYJNA, ALARMOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 477 m2 w tym ok. 50 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą. Hala murowana o wysokości od 4,8 m; po remoncie - aktualnie odświeżana i malowana po ostatnim najemcy (zdjęcia obrazują wnętrze hali przed odświeżeniem). Bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym – w dachu nowe, szczelne świetliki. W hali zainstalowane jest również oświetlenie elektryczne. Do końca 2023 roku umowa na tani prąd! Do środka prowadzi brama o wymiarach: wysokość 3,5 m x szerokość 3 m. Posadzka bezpyłowa. Cześć biurowo - socjalna ogrzewana elektrycznie. Przy hali duży, utwardzony plac manewrowy umożliwiający dojazd i parkowanie samochodów typu TIR. Teren zamykany na noc i monitorowany. Preferowany najem na minimum 12 miesięcy, kaucja w kwocie 20.000 zł.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19