1 850 000 złObiekt na sprzedażWisełka,
743 m2 Powierzchnia działki (m2): 2,905 m2
Symbol
361337
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 850 000 PLN
Cena za m2
2 221 PLN
Miejscowość
WISEŁKA
Powierzchnia całkowita
742, 84 m2
Powierzchnia działki
2 905, 00 m2
Rok budowy
1930
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Do sprzedania pensjonat w Wisełce (23 apartamenty, 6 domków kempingowych i sala konferencyjna) nadmorskiej miejscowości przepięknie położonej wśród lasów, oddalonej tylko o 10 km od Międzyzdrojów. W pobliżu pole golfowe (1,5 km), Woliński Park Narodowy oraz jeziora. Pensjonat przeszedł generalny remont w 2012 roku. Budynki pensjonatu wykonane są w technologii tradycyjnej murowanej w latach trzydziestych ubiegłego wieku z czego jeden budynek jest o przeznaczeniu pensjonatowym, podpiwniczony o trzech kondygnacjach nadziemnych z użytkowym poddaszem, a drugi przyległy budynek jednokondygnacyjny jest o przeznaczeniu niemieszkalnym restauracyjnym i usługowym o jednej kondygnacji nadziemnej i użytkowym poddaszu, na którym znajduje się sala konferencyjna. Budynki stanowią zorganizowaną, połączoną całość. Powierzchni użytkowa budynku bez uwzględnienia powierzchni użytkowej klatki schodowej i kotłowni wynosi 742,84 m2.
Działka gruntu posiada nieregularny kształt, powierzchnia działki gruntu wykazuje nierówności powierzchni, spadki, dojazd do działki gruntu stanowi droga utwardzona. Działka gruntu posiada dostęp do pełnego uzbrojenia. Działka gruntu posiada dobre warunki gruntowo-wodne. Powierzchnia działki gruntu wynosi 2905 m2. Przy pensjonacie znajduje się 6 domków kempingowych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19