1 490 000 złObiekt na sprzedażSkoszewo,
100 m2 Pow. działki: 4,919 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
405775
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 490 000 PLN
Cena za m2
14 900 PLN
Miejscowość
SKOSZEWO
Powierzchnia całkowita
100, 00 m2
Powierzchnia działki
4 919, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
1970
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Instalacje w obiekcie
KLIMATYZACJA, ELEKTRYCZNA, WODNA
Do sprzedaży nieruchomość, składająca się z budynku mieszkalnego o pow. ok. 100 m2 oraz budynku gospodarczego dwu-kondygnacyjnego o pow. zabudowy ok. 220 m2, położonych na działce o pow. 4919 m2.

Budynek mieszkalny z płaskim dachem, na którym zostały zamontowane solary, częściowo wyremontowany, z nowymi drzwiami antywłamaniowymi. W budynku znajduje się pokój dzienny, sypialnia, kuchnia (całkowicie nowa zabudowa mebli wraz z nowym sprzętem AGD), łazienka (całkowicie nowa, z wanną, wc i umywalką) oraz przyległy do salonu pokój i garderoba (do remontu).

Budynek gospodarczy murowany (do remontu, adaptacji - zdrowa konstrukcja stalowa oraz więźba dachowa), który można zaadaptować na budynek mieszkalny składający się np z dwóch apartamentów.

Duży teren pozwala na wykorzystanie nieruchomości np jako pole namiotowe lub kamperowisko.

Ujęcie wody - studnia. Wodociąg miejski i gazociąg - w drodze, przy nieruchomości (w trakcie realizacji). Ogrzewanie przy użyciu klimatyzatora z funkcją grzewczą. Istnieje możliwość zamontowania kominka w salonie (jest komin).

Można dokupić 3 działki, przyległe do nieruchomości i powiększyć powierzchnię do ponad 8000 m2.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19