2 300 000 złObiekt na sprzedażNiedźwiedź,
Obiekt komercyjny, działka 2ha + hala!
1,300 m2 Pow. działki: 19,600 m2 Pokoi: 5
Symbol
381257
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 300 000 PLN
Cena za m2
1 769 PLN
Miejscowość
NIEDŹWIEDŹ
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
1 300, 00 m2
Powierzchnia działki
19 600, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2001
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
INTERNETOWA, OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Polecam do spzredazy obiekt komercyjny - halę o powierzchni 1300m2 (1200 m2 powierzchnia hali + ok. 100m2 zaplecze socjalne (może funkcjonować równiez jako mieszkanie)

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niedźwiedź na działce gruntu o powierzchni 19600m2.
W księdze wieczystej calość opisana jako gospodarstwo rolne z zabudowaniami.

Całość obiektu podzielona na dwie hale, które mogą funkcjonować niezależnie, istnieje również możliwość ich połączenia. Budynek murowany, posadowiony na ławie fundamentowej. Konstrukcja ścian oparta na słupach na żelbetowych nośnych rozstawionych co 6m, wypełnienie ścian z betonu komórkowego. Dach dźwigary nośne KL - 39 z drewna klejonego, pokrycie dachu blachą trapezową, posadzka betonowa zatarta na gładko.
obiekt wyposażony w instalacje:
- elektryczną,
- wodociągową
- kanalizację lokalną do zbiornika szczelnego na terenie działki
- gazową
Hala ogrzewana z własnej instalacji (piec gazowy).

Dotychczasowy właściciel przeprowadził adaptację obiektu, który funkcjonował jak warsztat samochodowy.
Obiekt idealnie nadaje się na halę produkcyjnę (produkcja mało uciążliwa), obiekt magazynowy, usługowy ale również - ze względu na wysokośc budynku - iodealnie nadaje się pod produkcję jako farma hydroponiczna do produkcji rolnej - alternatywny sposób uprawy roślin, który sprawdza się tam, gdzie uprawa tradycyjna jest trudna lub niemożliwa. Bezglebowo można uprawiać w szczególności warzywa liściaste, kwiaty oraz zioła. Uprawa hydroponiczna ma szerokie zastosowanie w szklarniach i umożliwia wzrost i rozwój roślin przez cały rok.

Właściciel posiada decyzję o możliwości rozbudowy istniejącego budynku do 25% powierzchni działki.

Zapraszam na prezentację i osobistą weryfikację oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19