8 800 złDom na wynajemMierzyn,
Nowy nigdy niezamieszkały bliźniak w Mierzynie
127 m2 Pow. działki: 253 m2 Pokoi: 6 łazienek: 2 Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
418963
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
8 800 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
127, 00 m2
Powierzchnia działki
253, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
112, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2022
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
6
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Taras
Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, jeszcze przez nikogo nie zamieszkały, w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Na 127 m2 składa się na parterze salon z aneksem kuchennym, wyjście na przestronny taras, pokój biurowy oraz łazienka. Piętro to 3 sypialnie z łazienką oraz poddasze użytkowe może robić za dodatkową sypialnię. Teren cały ogrodzony, alarm, osiedle zamknięte. Do domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz na posesji duże pomieszczenie gospodarcze. CO i CW piec gazowy, ogrzewanie podłogowe. Idealna nieruchomość dla NATO lub rodziny 2+2 przy wynajmie okazjonalnym. Okres wynajmu to minimum rok, kaucja 2 miesięczna. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów z maklerem prowadzącym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19