690 000 złDom na sprzedażKicko,
Nowy dom wolnostojący w pobliżu jeziora.
112 m2 Pow. działki: 757 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
403968
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
690 000 PLN
Cena za m2
6 156 PLN
Miejscowość
KICKO
Powierzchnia całkowita
112, 09 m2
Powierzchnia działki
757, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
85, 83 m2
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2022
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
INNE
Instalacje
ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Atrakcyjny dom wolnostojący położony na nowopowstającym osiedlu budynków jednorodzinnych zlokalizowanych przy jeziorze Grabowskim w miejscowości Kicko Letnisko. Malownicza okolica idealna do spokojnego życia, dogodny dojazd drogą wojewódzką 106 do oddalonego o około 10 km Stargardu i około 45 km od Szczecina. Planowane oddanie inwestycji w stanie deweloperskim to koniec wakacji 2022. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości w trakcie budowy i obniżenie ceny o nakłady pozwalające na doprowadzenie do stanu deweloperskiego.

Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze zlokalizowana jest strefa dzienna składająca się z salonu z kominkiem i jadalnią z wyjściem na taras, otwartej kuchni, dodatkowo na parterze zaprojektowano pokój, łazienkę, kotłownię, spiżarnię i wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, łazienkę i korytarz.

Zestawienie powierzchni pomieszczeń;
Parter powierzchnia:
- salon z jadalnią: 22,95m2
- kuchnia: 7,84m2
- spiżarka: 5,66m2
- pokój: 8,25m2
- łazienka: 2,44m2
- wiatrołap: 5,04m2
- kotłownia: 4,03m2
Poddasze:
- pokój:
- pokój:
- pokój:
- łazienka
- hol + schody

Dom wybudowano w technologii murowanej z bloczków o grubości 24cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grubości 20cm. Elewacja będzie wykończona tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Strop nad parterem monolityczny, żelbetowy, nad poddaszem strop drewniany ocieplony wełną mineralną w układzie warstwowym. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną Creaton Titania. Komin ceramiczny przygotowany do podłączenia kominka. Schody żelbetowe, dwubiegunowe. Pompa ciepła. System wentylacji grawitacyjnej. Okna PCV Framex powlekane, na piętrze połaciowe Velux. Granitowe parapety. Na parterze i piętrze ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość posiada media: kanalizacja, gaz, prąd, woda. Wokół budynku opaska żwirowa. Działka zagospodarowana: dwa miejsca postojowe, czarnoziem, nasadzenia.
Właściciel sukcesywnie prowadzi prace wykończeniowe, planowane zakończenie to koniec wakacji 2022. Istnieje możliwość wydania nieruchomości w aktualnym stanie zaawansowania prac i obniżenie ceny o nakłady potrzebne do doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Zapraszam do obejrzenia na żywo.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19