890 000 złDom na sprzedażDobra,
Nowoczesna stodoła w Dobrej
150 m2 Pow. działki: 434 m2 Pokoi: 4 Garaż Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
403990
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
890 000 PLN
Cena za m2
5 933 PLN
Miejscowość
DOBRA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
150, 00 m2
Powierzchnia działki
434, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
134, 45 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2022
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba pokoi
4
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Do sprzedania nowo powstający indywidualny projekt domu bliźniaczego w stylu nowoczesnej stodoły zlokalizowany w Dobrej. Nieruchomość wybudowana z z najwyższej klasy materiałów. Ściany zewnętrzne Porotherm Dryfix , podwójne ściany z izolacją wełną klejoną pomiędzy lokalami, ocieplenie styropian Lambda White 15, okna Schuco dwa HS w salonie, bramy Wiśniowskiego z napędem, dachówka płaska Robena, cała hydraulika rury bezszumowe firmy Herz. CO i CW piec gazowy z zasobnikiem + rekuperacja. w skład 134,45 m wchodzą parter: garaż , pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie pomocnicze, łazienka razem z WC, spiżarnia, salon połączony z aneksem kuchennym. Pietro stanowią trzy sypialnie, garderoba, łazienka z WC oraz pralnia. Dom zostanie oddany w standardzie deweloperskim plus w IV kwartale 2022 roku. Teren w całości ogrodzony podjazdy i miejsca postojowe wyłożone z kostki polbrukowej. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Bliskość przystanku autobusowego, sklepów szkoły to dodatkowe atuty prezentowanej nieruchomości. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym. Zweryfikuj jakość ze stanem faktycznym a przekonasz się że naprawdę warto.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19