42 000 złObiekt na sprzedażŻelechowo,
Nieruchomość Żelechowo 26 m²
26 m2 Powierzchnia działki (m2): 63 m2
Symbol
340608
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
42 000 PLN
Cena za m2
1 615 PLN
Miejscowość
ŻELECHOWO
Powierzchnia całkowita
26, 00 m2
Powierzchnia działki
63, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
1050
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA
Na sprzedaż działka z parterowym budynkiem w centrum miejscowości.
Budynek parterowy o powierzchni 25,54 m2 położony na działce o powierzchni 63 m2. Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej, murowany. Dach jednospadowy kryty blachodachówką. Podłogi wyłożone terakotą. Ściany pokryte tynkiem pomalowanym częściowo farbą olejną (lamperia). Układ funkcjonalny obejmuje 2 pomieszczenia i przedsionek. Do budynku prowadzi jedno wejście od strony zachodniej.
Nieruchomość położona w Żelechowie, w gminie Widuchowa, województwo zachodniopomorskie. Jest to obszar między miejscowościami Wilcze i Grzybno, na wschód od drogi krajowej nr 31. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum wsi, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej oraz gruntów rolnych.

Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, na zasadzie:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 25,54 m2,
- ustanowienia pasa służebności na elewacji budynku na potrzeby infrastruktury teletechnicznej,
- służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej w gruncie o powierzchni 4,29 m2.

Przeznaczenie
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Widuchowa nieruchomość położona jest w strefie funkcjonalno-przestrzennej oznaczonej symbolem MNR — strefa zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem usług.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19