10 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
NIERUCHOMOŚĆ NA DEPTAKU POD BIURO na wynajem
400 m2 Piętro: 3 Pokoi: 3
Symbol
CIE24451
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
10 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
400, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem nieruchomość zlokalizowana w ścisłym  Centrum Szczecina o łącznej powierzchni 400 m2. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Lokale znajdują się na drugim i/lub trzecim piętrze  odrestaurowanej kamienicy z początku XX w. Lokale  świetnie nadają się na działalność biurową. Czynsz najmu 10 000 zł netto+ czynsz administracyjny  + kaucja. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.  

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19