6 900 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Narożny Lokal Wielkie Witryny na Głównej Ulicy
132 m2 Parter Pokoi: 6
Symbol
354292
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
132, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia rewelacyjnie położony ,narożny lokal z wielkimi witrynami na obie strony narożnika (powierzchnie witryn to niemal 5 m2). Lokal 132 m2 z wejściem z narożnika bezpośrednio do sali sprzedaży doskonale widoczny z ulicy Krzywoustego jak i Bogusława. Wysokość pomieszczeń to ok. 4 m. Na zapleczu aneks gospodarczy ,toaleta oraz wejście schodami wewnętrznymi na antresolę która może służyć jako biuro ,magazyn ,lub pomieszczenie dla personelu. Lokal obecnie wykorzystywany jest na siedzibę banku. Ogromnym atutem lokalu jest jego położenie na głównej ulicy Szczecina na skrzyżowaniu ulic o ogromnym natężeniu ruchu samochodowego, tramwajowego ,autobusowego i pieszego narożny układ witryn i ich wielkość. Dodatkowo położenie lokalu umożliwia zaparkowanie samochodu bezpośrednio przy nim.
Możliwa działalność gastronomiczna.
Koszt wynajęcia to : czynsz 6900 pln netto ,koszty do wspólnoty 550 pln (zaliczka na wodę , wywóz śmieci ,utrzymanie części wspólnych, fr) ,ogrzewanie gazowe -koszt gazu wg. zużycia, prąd wg. zużycia.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Lokal dostępny od 01.01.2021
zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19