8 525 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
NAJEM/ LOKAL BIUROWY/ SZCZECIN CENTRUM
155 m2 Parter
Symbol
414229
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
8 525 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
155, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA
Na wynajem lokal biurowy na parterze w samym centrum miasta o powierzchni 155 m2. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, szybki dostęp do komunikacji miejskiej- autobusy i tramwaje. W pobliżu restauracje, kawiarnie, Deptak Bogusława. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19