45 000 złObiekt na wynajemSzczecin, Dąbie
Moduł produkcyjno-magazynowy na wynajem / Dąbie
1,500 m2 Pow. działki: 6,606 m2 Pokoi: 6
Symbol
408302
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
45 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
DĄBIE
Powierzchnia całkowita
1 500, 00 m2
Powierzchnia działki
6 606, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2010
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Na wynajem moduł obiektu produkcyjno-magazynowego z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni ok. 1500 m2 zlokalizowany w Strefie Przemysłowej w prawobrzeżnej części Szczecina - dzielnicy Dąbie.

Oferowany moduł obejmuje część biurową oraz część magazynową.
Zaplecze socjalno-biurowe o powierzchni ok. 200 m2 znajduje się na parterze i składa się z recepcji, 3 pomieszczeń biurowych, 2 szatni (w tym jednej z łazienką), oddzielnej łazienki z toaletą oraz osobnej toalety.
Część magazynowa o powierzchni ok. 1300 m2 jest wyposażona w 6 bram o wymiarach 3 m x 3 m dostępnych z poziomu "0", bramy o wymiarach 4 m x 4 m z dostępem z poziomu "0" oraz 2 doków z rampami hydraulicznymi i bramami otwieranymi mechanicznie. Wysokość hali wynosi ok. 7 m w świetle, natomiast 9,3 m w kalenicy. 

Budynek biurowy murowany. Dach dwuspadowy pokryty płytą warstwową. W przestrzeni biurowej ściany wygładzone i pomalowane, w łazienkach i toaletach pokryte częściowo glazurą. Podłoga pokryta płytkami. 
Dach i ściany hali magazynowej wykonane z płyt warstwowych. Posadzka betonowa, bezpyłowa o nacisku na posadzkę 5T/m2.
Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Nieruchomość oświetlana elektrycznie oraz naturalnie - duża ilość okien.
Dostępna wysoka moc przyłączeniowa przystosowana pod produkcję.
Ogrzewanie z pieca gazowego.
Dostępne media: woda z ujęcia miejskiego, prąd, gaz oraz światłowód. Rodzaj kanalizacji - szambo.  
Obiekt wyposażony w monitoring, instalację alarmową, instalację hydrantową oraz gaśnice. 

Budynek magazynowo-biurowy znajduje się na równej, prostokątnej działce o powierzchni 6606 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi głównej.
Teren nieruchomości wyłożony kostką brukową, ogrodzony, z dużym placem umożliwiającym manewrowanie pojazdami ciężarowymi oraz zapewniającym wiele miejsc parkingowych. Idealnie przystosowany do prowadzenia firmy kurierskiej, przeładunkowej (np. cross-docking) bądź transportowej.

Miesięczny koszt wynajęcia modułu wynosi 45.000 zł (30 zł/m2) netto. Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za media (według zużycia).
Kaucja w wysokości co najmniej 3-miesięcznego czynszu najmu (płatna jednorazowo).

Nieruchomość przystosowana pod działalność magazynową, biurową, produkcyjną oraz usługową.
W bezpośrednim sąsiedztwie inne obiekty komercyjne - hale, magazyny, hurtownie, biura oraz stacje benzynowe i przystanek komunikacji miejskiej.
Dogodny i łatwy dojazd do centrum Szczecina, portu morskiego, czy trasy S3.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19