579 000 złMieszkanie na sprzedażOstoja,
Mieszkanie z ogrodem i miejscami do parkowania
80 m2 Piętro: 1 Pokoi: 4 łazienek: 1 Garaż Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
397049
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
579 000 PLN
Cena za m2
7 268 PLN
Miejscowość
OSTOJA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
79, 66 m2
Rodzaj mieszkania
4-POKOJOWE
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
2021
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
1
Umeblowanie
NIE
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Balkon
Mieszkanie o powierzchni 79,66 m2 z małym ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi położoone w jednopiętrowym budynku dwulokalowym. Ustronne miejsce, blisko dzielnicy Gumieńce. Jednocześnie szybki i łatwy dojazd do centrum miasta.

Powierzchniua mieszkania zawiera:

salon z aneksem kuchennym - 37,41 m2
wc - 1,40 m2
łazienka - 6 m2
pokój - 11 m2
komunikacja - 5,40 m2
pokój - 9,70 m2
pokój 8,74 m2

ELEWACJA, DACH I KOMINY
Elewacja - Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grafitowym grubości 20cm. Wykończenie tynkiem silikatowym w kolorze jasnym. Cokół wykończony płytkami elewacyjnymi lub tynkiem strukturalnym
Dach - pokryty dachówką betonową.
Kominy – kanały wentylacyjne i spalinowe obmurowane bloczkami silikatowymi i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym i farba silikatową.
Obróbki blacharskie - wykonane z blachy stalowej w kolorach nawiązujących do koloru dachówki i rynien.
Parapety okienne zewnętrzne – blacha stalowa pokryta farbą.
Rynny i rury spustowe – stalowe lub pcw.
SCHODY ZEWNĘTRZNE:
Stopnie – wykończenie antypoślizgowe.
ZAGOSPODAROWANIE TERENU:
- dojścia i dojazdy wykonane z kostki brukowej, częściowo z płyty betonowej ażurowej lub z kraty plastikowej.
- parkingi wykonane z kraty plastikowej ekologicznej lub płyty betonowej ażurowej
- śmietnik – ogrodzony plac na pojemniki przy wjeździe na działkę.
- uzbrojenie terenu: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, internet.

WYKOŃCZENIE LOKALU MIESZKALNEGO 1. Podłoża i posadzki: posadzka cementowa na warstwie styropianu 2. Ściany: tynkowane tynkiem cementowo - wapiennym 3. balkony - wykończone gresem mrozoodpornym. Balustrady balkonów - o wysokości 110cm. Balustrady wykonane z profili stalowych, zabezpieczone farbą do metalu. 4. Sufity: tynkowane gipsem na mokro (sufity w mieszkaniach na 1 piętrze z płyt gipsowo-kartonowych). 5. Parapety wewnętrzne – brak 6. Stolarka - okna – PCW , szklenie potrójne - szybami zespolonymi - drzwi balkonowe PCW, zespolone trzyszybowe 7. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, instalacja c.o.- zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, instalacja elektryczna - samoczynne wyłączniki instalacyjne oraz wyłącznik różnicowoprądowy.

Nad lokalem przestrzeń strychowa do wyłącznego wykorzystania przez włąściciela lokalu. Wysokośc w najwyższym punkcie wynosi 2,5 m. Termin zakończenia prac budowlanych wiosna 2022.

Inwestor z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Szczegóły inwestycji podane sa w prospekcie deweloperskim. Bezpieczna transakcja. Wpłaty nabywcy dokonywane są na subkonta w banku. Cena za lokal mieszkalny z dwoma miejscami parkingowymi wynosi 579 000,00 zł

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19