5 500 złLokal na wynajemSzczecin, Stare Miasto
Lokal usługowy z widokiem na Odrę!
75 m2 Piętro: 1 Pokoi: 3
Symbol
402269
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
5 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
STARE MIASTO
Ulica
Wielka Odrzańska
Powierzchnia całkowita
74, 91 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
2021
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
1
Liczba pięter
5
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego w idealnym miejscu do prowadzenia Twojego biznesu.

DANE PODSTAWOWE:
- Lokalizacja: unikalny i prestiżowy punkt Szczecina – Stare Miasto (ulica Wielka Odrzańska).
- Położenie w budynku: pierwsze piętro (z widokiem na Odrę).
- Przedmiotową nieruchomość tworzą dwa lokale sąsiadujące ze sobą i połączone podwójnymi drzwiami, o łącznej powierzchni użytkowej 74,91m2.

PROGRAM UŻYTKOWY:
- Przeznaczenie: działalność usługowa (np. usługi medyczne, gabinety lekarskie, kancelarie, biura).
- Układ funkcjonalny: lokal o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. W skład nieruchomości wchodzi 3 pomieszczenia biurowe/pracownie, aneks kuchenny, 2 łazienki.
- Wysokość lokalu: 3,35 m (zgodnie z wymogami na przeznaczenie medyczne).
- Wystawa okien: od strony południowo-zachodniej (z widokiem na Odrę).
- Duże witryny okienne dobrze doświetlają lokal oraz umożliwiają instalację reklamy Twojej firmy (od strony wewnętrznej lokalu).
- Dwa wejścia do nieruchomości: z korytarza oraz z klatki schodowej na pierwszym piętrze (po wyjściu z windy).

INSTALACJE:
- Nieruchomość wyposażona w podstawowe instalacje (centralnego ogrzewania, elektryczną, wodę zimną, wodą ciepłą, kanalizację) oraz w instalacje techniczne (internet, domofon z kontrolą dostępu).
- Lokal posiada klimatyzację oraz ciepło technologiczne umożliwiające zastosowanie klimakonwektora z funkcją grzania i chłodzenia.
- Wentylacja bytowa mechaniczna wywiewna (w łazience oraz w aneksie kuchennym). Dodatkowa oddzielna instalacja wentylacji mechanicznej, nawiewno-wywiewna, która może być przeznaczona dla celów prowadzonej działalności (np. medycznej).

STANDARD WYKOŃCZENIA:
- Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów o podwyższonej jakości. Łazienki wyposażone w kabinę prysznicową, umywalkę, muszlę wc. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę i zmywarkę.
- Pomieszczenia przygotowane do indywidualnych potrzeb Najemcy, któremu pozostaje tylko wyposażenie lokalu we własne meble i sprzęt potrzebny do prowadzenia działalności.

BUDYNEK:
- Budynek oddany do użytku w 2021 roku został zrealizowany według nowoczesnej koncepcji architektonicznej, która z jednej strony harmonizuje z otoczeniem Starego Miasta, z drugiej podkreśla oryginalność tego wyjątkowego miejsca, które stanie się znakiem rozpoznawalnym przez Twoich Klientów.
- Budynek wyposażony w portiernię oraz dwie windy.
- Budynek bezpieczny, posiada system sygnalizacji pożarowej oraz wewnątrz i na zewnątrz monitorowanie kamerami.

WARUNKI NAJMU:
1) Opłaty miesięczne:
a) czynsz najmu (dla właściciela): 5.500 PLN netto
b) czynsz administracyjny wg stanu obecnego (obejmuje m.in.: koszty zarządu, monitoring, śmieci, zaliczki na: wodę i kanalizację oraz centralne ogrzewanie): 681,73 PLN
c) opłaty za media (poza czynszem, wg zużycia): energia elektryczna (ENEA).
2) Opłaty jednorazowe: kaucja gwarancyjna (rozliczana po zakończeniu najmu) w wysokości 3-miesięcznego czynsz najmu;
3) Minimalny okres najmu: 24 miesiące (z opcją kontynuacji).
4) Uwagi: Płatnikiem podatku od nieruchomości jest właściciel nieruchomości.

LOKALIZACJA:
Budynek z przedmiotowymi lokalami położony jest w samym sercu Starego Miasta, w rozpoznawalnym punkcie Szczecina, przy ul. Wielkiej Odrzańskiej, która w ostatnim czasie przeszła swój renesans. W sąsiednich kamienicach funkcjonują lokale gastronomiczne (kawiarnie i restauracje) oraz lokale biurowe (kancelarie prawnicze i notarialne). Niepowtarzalny widok z okien na Odrę, podkreśli prestiż Twojej Firmy.

Zapraszamy na prezentację tej wyjątkowej oferty!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19