90 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
LOKALE BIUROWE W CENTRUM SZCZECINA
2,000 m2 Piętro: 3
Symbol
412797
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
90 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
2 000, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
3
Liczba pięter
4
Jeżeli szukasz siedziby dla swojej firmy to mamy do zaproponowania powierzchnie do wynajęcia od 30 m2 do 2000 m2, które idealnie nadają się na działalność biurową. Stylowy budynek, w którym znajdują się biura  zlokalizowany jest w centrum Szczecina, w sąsiedztwie Bramy Królewskiej oraz Filharmonii. Budynek posiada windę oraz niezbędną infrastrukturę techniczną  W cenie czynszu wliczone są również koszty za media w tym ogrzewanie. Do ceny ofertowej należy doliczyć podatek VAT 23% . Serdecznie zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19