4 480 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
LOKAL WYNAJEM CENTRUM SZCZECIN
112 m2 Piętro: 4
Symbol
412597
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 480 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
112, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
2010
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
4
Liczba pięter
4
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Na wynajem lokal o powierzchni 112 m2 w centrum Szczecina.  Lokal posiada 3 pomieszczenia biurowe , ogrzewanie miejskie, wodociąg miejski. W pobliżu komunikacja miejska- autobusy i tramwaje, supermarket "Biedronka" oraz sieć restauracji. Lokal znajduje w odrestaurowanej kamienicy z początku XX w. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19