295 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście
lokal w śródmieściu z umeblowaniem
30 m2 Parter
Symbol
417317
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
295 000 PLN
Cena za m2
9 833 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
30, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rok budowy
1992
Liczba pięter
5
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Do sprzedaży lub wynajęcia od 1 października lokal biurowo-usługowy 29,80mkw zlokalizowany w śródmieściu w budynku z początku lat 90-tych.
Lokal doskonale nadaje się na biuro rachunkowe, biuro rozliczeniowe, doradcze, biuro nieruchomości, sprzedaż internetowa itp itd. Pod lokalem znajduje się puste pomieszczenie - można wystąpić do spółdzielni z pytaniem o zgodę na poprowadzenie instalacji wodnej przez piwnicę by zrobić gabinety.

Lokal z wejściem z bramy, w środku  po czterech schodkach, z oknem zarówno od strony ulicy, z bramy jak i z drugiej strony od podwórza.
Na powierzchnię 30mkw składa się pomieszczenie główne w którym znajdują się dwa duże biurka, dodatkowe dwa mniejsze biurka , dwa regały, kącik socjalny, pomieszczenie WC i jako osobne pomieszczenie pokój biurowy 9mkw - dobry jako gabinet dla szefa biura - również biurko i regał.

Na podłodze w całości poza WC wykładzina dywanowa na kaflach, ściany malowane, oświetlenie sufitowe halogenowe, sufit częściowo podwieszany.
Lokal posiada rolety antywłamaniowe i kraty, zamontowany system alarmowy z podłączeniem do monitoringu do firmy ochroniarskiej.
Ogrzewanie i ciepła woda miejska. Zamontowana klimatyzacja ale zepsuła się i wymagana jest wymiana zewnętrznej jednostki od klimatyzacji na nową. 

Opłaty:
* miesięczny czynsz do spółdzielni ok 500zł
* prąd

Cena sprzedaży lokalu 295.000zł - VAT nie występuje, sprzedaż od osoby fizycznej. 

Istnieje możliwość wynajęcia lokalu: 1950zł + opłaty do spółdzielni + media. 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19