799 000 złLokal na sprzedażStargard,
Lokal użytkowy z ogródkiem
171 m2 Parter Pokoi: 9
Symbol
403104
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
799 000 PLN
Cena za m2
4 676 PLN
Miejscowość
STARGARD
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
170, 88 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1980
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Lokal użytkowo - mieszkalny w Stargardzie na ul. Bydgoskiej.

W księdze wieczystej lokal opisany jest jako niemieszkalny. Piętro budynku posiada zgodę Urzędu Miasta na przekształcenie na lokal mieszkalny oraz projekt budowlany i inne dokumenty potrzebne do zatwierdzenia tej zmiany.

Budynek dwukondygnacyjny, ocieplony, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 80tych.

Ze względu na lokalizację, ilość pomieszczeń i ich rozkład nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia różnych działalności: biurowej, usługowej, czy sprzedażowej. We wcześniejszych latach funkcjonowała tu szwalnia, sklep z częściami samochodowymi, sklep hydrauliczny, sprzedaż pelletu.

Działka na której znajduje się nieruchomość, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, wchodzi w zakres terenów o funkcji mieszanej - dopuszcza prowadzenie działalności nieuciążliwych.

Budynek o powierzchni użytkowej 170,88 m2 składa się z:

- parteru, na którym znajduje się duża, otwarta sala sprzedażowa, z której zostało wydzielone dodatkowo pomieszczenie gospodarcze oraz wc
- piętra, na którym funkcjonują 3 pomieszczenia biurowe (pow. 25,79m2, 11,90m2, 11,27m2 ), 2 pomieszczenia gospodarcze (pow. 9,78m2 i 3,95m2), kuchnia pow. 8,79m2, łazienka z wc pow. 4,32m2, korytarz pow. 11,35m2, klatka schodowa pow. 6,84m2

Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi krajowej. Podwórko posesji wyłożone kostką brukową.
Do budynku przynależą 2 miejsca postojowe, 1 garaż blaszany, wiata usytuowana z przodu budynku oraz ogródek o powierzchni 82,30 m2.

Ściany gładzone, malowane, na podłodze terakota. Okna pcv, z zamontowanymi kratami. W budynku znajduje się system alarmowy.
W każdym pomieszczeniu biurowym założone zostały klimatyzatory.

Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z indywidualnego, nowego kotła pelletowego, klasy 5.

Dach płaski, jednospadowy, pokryty papą.

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19