399 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście-centrum
Lokal użytkowy w Centrum!!!
80 m2 Parter
Symbol
398863
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
399 000 PLN
Cena za m2
5 011 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
79, 63 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1970
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Mamy dla Ciebie duży przestronny lokal w Centrum miasta pod Twoją działalność gospodarczą wejście z ulicy ,duża witryna .
Na całkowitą powierzchnię 79,63 m 2 wchodzi główna sala ,komunikacja, zaplecze , kuchnia, toaleta, piwnica.
Lokal nadaje się na biuro ,gabinet, sklep jak również pod gastronomię, lokal usługowy .Ogrzewanie ,woda z sieci miejskiej .Czynsz wynosi 500 zł.
Polecam ze względu na lokalizację ,duży ruch uliczny, dogodny dojazd z każdej części miasta samochodem czy też komunikacją miejską.
Zapraszam na prezentację!! Lokal do wydania od zaraz! KLUCZE W BIURZE!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19