399 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
Lokal usługowy/ nowo wyremontowany-Centrum
55 m2 Parter
Symbol
406375
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
399 000 PLN
Cena za m2
7 261 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
54, 95 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Liczba pięter
4
Na sprzedaż bardzo atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta.

Wiele możliwości. branżowych: min. salon fryzjerski, kosmetyczny. 

Unikatowe wnętrze, przepiękne oryginalne drzwi metalowe z witrażami projektu architekt Aleksandry Satkiewicz-Parczewskiej.

Wysokiej jakości wykończenie, z dbałością o detale. Lokalizacja przy galerii Kaskada..

Na powierzchnie 55 m2, składają  się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza a także łazienka. Wysokość pomieszczeń to  2,65 m. 

Niski czynsz w wysokości 200 zł (STBS) Ogrzewanie elektryczne.  3 fazy. Izolacja termiczna pod kaflami, lokal bardzo ciepły. 

Lokal przeszedł gruntowny remont w ciagu ostatnich miesięcy. Wykończenie wysokiej klasy, świeże, oryginalne i bardzo przemyślane w detale. Miejsce z duszą. 

Istnieje możliwość parkowania na podwórku.Prestiżowe sąsiedztwo: kancelaria prawna, restauracja Karkut. 

Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19