600 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
Lokal usługowy 100 metrów od Placu Odrodzenia
18 m2 Pokoi: 2
Symbol
386120
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
600 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Ulica
Monte Cassino
Powierzchnia całkowita
18, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1920
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Niewielki lokal usługowy w bliskim sąsiedztwie Placu Odrodzenia. Na powierzchnię 18 metrów kwadratowych składają się dwa pomieszczenia oraz toaleta. Nieruchomość znajduje się w przyziemiu przedwojennej kamienicy, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Ściany gładzone, na podłodze linoleum. Lokal doskonale nadaje się na niewielką działalność handlową lub usługową, witryna wychodzi na ładny i zadbany trawnik, w pobliżu wiele lokali usługowych, użytkowych, doskonała komunikacja z całym miastem. W ostatnim czasie lokal zyskał na atrakcyjności , ponieważ na całej ulicy zostały wykonane urocze przedogródki. Klucze w biurze, polecam i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19