1 200 złLokal na wynajemSzczecin, Zawadzkiego
Lokal przy ryneczku Zawadzkiego- super cena
20 m2 Piętro: 1 Pokoi: 1
Symbol
386123
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 200 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ZAWADZKIEGO
Powierzchnia całkowita
20, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1980
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
10
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem bardzo fajny lokal 20 metrowy z dużą witryną, pozwalającą na dużą reklamę. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Bardzo dobre sąsiedztwo branży medycznej oraz usługowej. Dookoła liczne lokale usługowe oraz rynek na Zawadzkiego. Lokal nadaje się pod branżę kosmetyczną , medyczną , biurową .Dodatkową opłatą jest ryczałt za prąd. Zachęcam do obejrzenia.  

Oferta dostępna od 01.07.2024r.
A very nice 20-square-meter premises for rent with a large window allowing for large advertising. The premises is located on the first floor. Very good proximity to the medical and service industries. There are numerous service outlets around and a market square on Zawadzkiego Street. The premises are suitable for the cosmetics, medical and office industries. An additional fee is a lump sum for electricity. I encourage you to watch.

Offer available from July 1, 2024.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19