702 432 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
LOKAL POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ LUB BIUROWĄ
81 m2 Parter
Symbol
CIE24312
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
702 432 PLN
Cena za m2
8 700 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
80, 74 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Zapraszam na prezentację lokalu usługowego w centrum miasta przy al. Piastów. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Ciekawy układ pomieszczeń, 3 duże pokoje oraz hol z aneksem socjalnym i łazienką. Lokal jest w dobrym standardzie. Idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Dodatkowym atutem jest duży ciąg pieszy, miejsce samoreklamujące się.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19