4 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
LOKAL POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ LUB BIUROWĄ
81 m2 Parter
Symbol
409840
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
80, 74 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Zapraszam na prezentację lokalu usługowego w centrum miasta przy al. Piastów. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Ciekawy układ pomieszczeń, 3 duże pokoje oraz hol z aneksem socjalnym i łazienką. Lokal jest w dobrym standardzie. Idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Dodatkowym atutem jest duży ciąg pieszy, miejsce samoreklamujące się.I invite you to the presentation of the service premises in the city center at al. Piasts. The entrance to the premises is directly from the street. An interesting layout of the rooms, 3 large rooms and a hall with a social area and a bathroom. The property is of a good standard. It is ideal for office or service activities. An additional advantage is a large pedestrian route, a self-advertising place.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19