7 000 złLokal na wynajemMierzyn,
LOKAL NAJEM MIERZYN
170 m2 Parter
Symbol
404165
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
7 000 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
170, 30 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rok budowy
2015
Materiał ścian
CEGŁA
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Na wynajem lokal o powierzchni 170m2 (150m2 znajduje się na parterze, a pozostała powierzchnia w przyziemiu). Nieruchomość nadaje się pod wszelką działalność, typu-sklep, biura, gabinety lekarskie, działalność edukacyjna, kancelaria. Lokal posiada witrynę, oraz zgodę wspólnoty na sprzedaż alkoholu, możliwość zagospodarowania ogródka przed lokalem. Lokal posiada alarm i monitoring. Ogrzewanie gazowe. Zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19