5 000 złLokal na wynajemSzczecin,
100 m2 Parter
Symbol
372011
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
5 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
100, 00 m2
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem lokal położony przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 100 m kw., na które składają się dwa pomieszczenia, a także piwnica (pow. 30 m kw.) oraz ogródki (ok 100 m kw) do dzierżawy. Dodatkowo lokal wyposażony w żaluzje i kraty antywłamaniowe, posiada koncesję na alkohol. Koszt wynajmu wynosi 5000 netto+VAT+media. Oferta godna polecenia ze względu na bardzo dobrą lokalizację oraz standard lokalu. Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19