4 000 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
Lokal na wynajem w samym sercu Szczecina
95 m2 Parter Pokoi: 6
Symbol
375913
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
95, 00 m2
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal w samym Centrum Szczecina doskonale nadający się na prowadzenie działalności gospodarczej. Na powierzchni 95 m2 na parterze znajduje się sześć pomieszczeń w tym dwa od ulicy z dużymi witrynami. Całości dopełniają obszerne korytarze, zaplecze socjalne i dwie toalety. Zarówno ciepła woda jak i ogrzewanie pochodzą z własnego pieca gazowego. Plastikowe okna dają poczucie izolacji od otoczenia a kraty od zaplecza dają poczucie bezpieczeństwa. Do lokalu doprowadzony jest światłowód. Czynsz do wspólnoty wynosi 800 PLN a media według zużycia.

Zapraszam do obejrzenia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19