3 000 złLokal na wynajemSzczecin, Łękno
Lokal na wynajem - Łękno Szczecin
66 m2 Piętro: 2
Symbol
415475
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
ŁĘKNO
Powierzchnia całkowita
65, 63 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2010
Materiał ścian
INNY
Piętro
2
Liczba pięter
2
Na wynajem 3 pokojowy lokal o  metrażu około 65,63 m2  składający się  pokoju z aneksem kuchennym , osobnego pokoju, łazienki oraz dodatkowej przestrzeni na górze. Gwarantowane miejsce parkingowe. Nieruchomość  znajduje się w dzielnicy Łękno.  Wysoki standard. Nieumeblowany. Opłaty: czynsz najmu 3000 zł netto + Woda według podlicznika (ZWIK)+ Ogrzewanie na podstawie podlicznika ciepła (piec gazowy na cały budynek)+ Prąd na podstawie podlicznika + Śmieci około 100-150 zł miesięcznie. Serdecznie zapraszam do kontaktu!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19