6 000 złLokal na wynajemSzczecin, Grabowo
Lokal na wynajem Drzetowo-Grabowo
82 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
410668
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
GRABOWO
Powierzchnia całkowita
82, 20 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Rodzaj budynku
BLOK
Rok budowy
2010
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Piękny lokal w bardzo dobrej i czytelnej lokalizacji . Widoczny z głównej drogi, posiada ogromne witryny oraz dwa wejścia.
Lokal składa się z recepcji, łazienki, socjalu oraz czterech dużych rozkładowych gabinetów. Lokal jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, spełnia wszystkie wymogi pod działalność oświatową. Lokal może być wykorzystany również pod każdą inną działalność . Duże osiedle, bardzo duży przepływ ludzi. Dodatkowe opłaty, to czynsz administracyjny ok. 770 zł ( składający się z: energii elektrycznej, fundusz remontowy, woda, eksploatacja budynku, ubezpieczenie, ogrzewanie, koszty zarządzania częścią wspólną, wywóz odpadów komunalnych). Serdecznie zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19