3 400 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
LOKAL NA WYNAJEM- CENTRUM
78 m2 Parter
Symbol
394642
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 400 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
78, 00 m2
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem lokal w świetnej lokalizacji- szybki dostęp do komunikacji miejskiej. Salon znajduje się jednej z głównych ulic Szczecina. Miejsce dobrze przygotowane pod salon fryzjerski. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany. Nieruchomość jest zadbana, przestronna, z dobrym światłem naturalnym. Koszt najmu, to cena 3400 zł + 23% VAT. Ogrzewanie elektryczne. Dodatkowe koszty, to prąd, woda i czynsz. Serdecznie zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19