2 800 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Lokal biurowy 2 piętro al.Wojska obok BramyPortowe
74 m2 Piętro: 2 Pokoi: 4
Symbol
413809
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 800 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
74, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
2
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Klimatyzowany, duży lokal biurowy(74 m2), znajdujący się w samym centrum Szczecina, 2 minuty pieszo od Bramy Portowej, usytuowany na 3 piętrze w kameralnym biurowcu tuż obok cukierni Czekoladowa, vis a vis kina Kosmos, w 2021 roku gruntownie wyremontowany, nie wymagający żadnych nakładów. Okna PCV, ściany w gładzi, na podłogach panele. Lokal składa się z sekretariatu, pomieszczenia konferencyjnego pomieszczenia socjalnego z wyposażoną kuchnią oraz gabinetu. W budynku znajdują się wyłącznie lokale biurowe. Ogrzewanie gazowe. Do czynszu należy doliczyć podatek VAT oraz prąd i gaz wg zużycia.

Oferta godna polecenia ze względu na świetną lokalizację.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19